Produkujemy nagrobki wg indywidualnych zamówień klientów. Ponadto posiadamy duży wybór gotowych produktów.

Oferujemy Państwu nagrobki pojedyncze, które skierowane są nie tylko na mniejsze kwatery na cmentarzach. W takich mogiłach można pochować jedną, dwie, lub więcej osób – w dwóch ostatnich wypadkach, trumny kładzie się jedna na drugiej. Nagrobki pojedyncze w naszej firmie wykonujemy z granitu. Dostępne są nagrobki w różnych kolorach, w tym czarnym, szarym, zielonym, brązowym i beżowym. Powierzchnia nagrobków może być matowa lub połyskująca.

Nagrobki podwójne przeznaczone są do pochowania dwóch lub większej ilości zmarłych. Trumny, w przypadku 2 zmarłych, nie leżą na sobie, lecz obok siebie. Stanowią one konstrukcję montowaną na mogile ziemnej i nie posiadają murowanej konstrukcji. Standardowo nagrobki podwójne mają 160cm szerokości i 200 cm długości, jednak zawsze można ich wielkość dostosować do potrzeb klienta. Nagrobki wykonujemy z granitu dostępnego w różnych kolorach – czarnym, szarym, zielonym, brązowym czy beżowym.

Poniżej prezentujemy Państwu galerię grobowców granitowych. Każdy z wzorów grobowców możemy zmodyfikować według Państwa propozycji. Możliwa jest również zmiana koloru granitu wykorzystanego do wykonania danego grobowca.

Poniższe przykłady pomników urnowych i dziecięcych nie wyczerpują naszej oferty. Możemy zrealizować niemal każdy projekt z jakim się Państwo do nas zwrócą, czy to własny czy też opracowany przez architekta. Wykonujemy także nagrobki opierając się o dostarczone przez Państwa zdjęcie.

Tablice pamiątkowe wykonujemy z granitu. Najczęściej przybierają one formę prostokątnych tablic lub płyt kamiennych z wykonanym napisem oraz dowolnym, wygrawerowanym w kamieniu, wizerunkiem (twarz, herb, symbol, logo itp). Napis może być w kamieniu wykuty, wypiaskowany lub złożony z liter metalowych.

Posiadamy w ofercie litery, krzyże, wazony, misy oraz inne elementy galanterii nagrobkowej. Dostarczymy dla Państwa produkty najlepszych dostępnych na rynku firm takich jak Caggiati, Lasef, Lorenzi, Vezzani, Pilla czy Biondan.